יום ה', א’ באייר תשע”ז
הכנת משלוחי מנות - פעילות תלמידי כיתות ה-ו
״משלוח מנות איש לרעהו ומתנות לאביונים...״ (מגילת אסתר)בחודש אדר מקבל נושא הנתינה ערך מוסף, שכן, הוא מייצג את החודש מתוך ערכי מפתח הל״ב. והעשייה סביב הנושא מורגשת בפעילויות שונות בבית הספר. שכבות ה׳-ו׳ למדו על סוגים שונים של נתינה ועל הסיפוק הרב הטומן בחובה. מתוך למידה זו הילדים הציעו לתרום למען ילדים אחרים בסביבתם. הילדים הציעו להכין משלוחי מנות לבית החולים "הצל ליבו של ילד״ הנמצא בסביבת בית הספר. כל ילד הביא חטיפים וממתקים וביחד ארזו משלוחי מנות צבעוניים וחגיגיים והוסיפו ברכות ואיחולים להחלמה מהירה.הילדים התקבלו בזרועות פתוחות בבית החולים, קיבלו הסבר, שוחחו עם מנהלת המקום והילדים ובעיקר חוו תחושת סיפוק אדירה והבינו נתינה מהי....
לצפייה בתמונות נוספות
תגובות: -1   צפיות: -1
לפניכם לוח המבחנים למחצית ב'. בהצלחה לכולם! ! !
קרא עוד...
"מצעד הספרים לילדים ולנוער" תשע"זע"ש מרים רות "והרי אתם יודעים כחם של ספרים טובים, לעולם אין יוצאים מהם ריקם. כל ספר שפותחים מוצאים בו מה שלא מצאו בו קודם..."(מתוך שירה, מאת ש"י עגנון)
קרא עוד...
שישי שלי
הורים יקרים, ברוכים הבאים אל עולם של חדשנות וטכנולוגיה!
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
ארכיון
כתבה מאת מיכל וימר, תרפיסטית בהבעה ויצירה, מומחית לציורי ילדים. לא עוד כתבה קלאסית על הילד המפונק שצריך להתעלם מהתנהגותו השלילית, אלא נוסחה מובנית, הנובעת מתוך פענוח ציורי ילדים, ומראה צעד אחר צעד מדוע הילד מתנהג כך, ומה הוא מנסה לאותת לנו בזה.
קרא עוד...
לפי הנחייה של חוזר מנכ"ל ומשרד הבריאות, חל איסור על שימוש בתבניות ביצים עקב סכנת זיהום.
קרא עוד...
"הוא לא הבין למה אומרים שהיא נאנסה. הוא לא הבין למה עצרו אותם. "זאת היא שרצתה להיות מקובלת", הוא אמר. התיישבתי לידו עייף, קירבתי אותו אלי וערכתי איתו את אחת השיחות הכי חשובות בחיים שלו". סתיו אדם על השיחה שכל אבא צריך לנהל.
קרא עוד...
לתת מחמאה למאמץ של הילד ולא לכישרון שלו. פרופ' קרול דווק מאוניברסיטת סטנפורד מציעה תשובה מדוע דווקא הילדים החכמים ביותר, אלה שבעשירון הראשון של האינטליגנציה בכיתתם, נוטים לזלזל ביכולותיהם. הם נבוכים כששואלים אותם על הצלחתם, נמנעים מתחומים שאינם מצטיינים בהם.
קרא עוד...
אוטוטו אנחנו מתחילים – הכנס הישראלי להורות וחינוך 2014 יוצא לדרך!כל המרצים כבר מוכנים עם שפע של כלים ושיטות בהורות וחינוך ילדיםהכנס הזה הוא ממש בשבילך!בכנס הזה משתתפת נבחרת של 21 מרציםממיטב המומחים בתחום ההורות, המשפחה והחינוך.
קרא עוד...
מעורבות חברתית
קרא עוד...
שיתוף והשתתפות
קרא עוד...
תכנית מפתח הלב
במסגרת שבוע תרגיל ״למידה מרחוק״ בחירום, תוכלו לצפות בשידורים חיים בנושאים שונים, כמו: ספורט, בריאות, גלישה בטוחה, משחוק (Gamification), יזמות, תרבות, חברה וענייני היום.
קרא עוד...
תרגיל התגוננות ארצי במוסדות החינוך יערך בחודש פברואר 2017. כחלק מהיערכות לשעת חירום יתקיים תרגיל "למידה מרחוק", במהלכו יפעלו התלמידים מבית הספר או מהבית החל מתום יום הלימודים ועד השעה 22:00 באותו היום. תרגיל "למידה מרחוק" יופעל החל מיום ראשון 12 בפברואר2017 ט"ז בשבט תשע"ז ועד 16 בפברואר 2017 ,כ' בשבט תשע"ז. השימוש בסביבה מקוונת בכלל ולמידה מרחוק בפרט בשגרה כמו גם בחירום, מהווים תחליף נוסף למסגרת הפעילות הלימודית, כאשר התלמידים ו/או המורים אינם יכולים להגיע פיסית לבית הספר.
קרא עוד...
למידה בזמן חירום
גלישה בטוחה באתר משרד החינוך
עלון להורים בנושא גלישה בטוחה
לוח שעות וצלצולים בית ספרי
מרחבי כיתות
מהמתרחש בבית ספרנו
הורים
מפתח הלב
מקצועות לימוד
גלישה בטוחה
מערכת שיעורים וצלצולים
בית ספר מנגן
למידה בשעת חירום


יצירת קשר


Powered by 022.co.ilכניסה למשתמש רשום | תנאי שימוש | הקם אתר חינם | | RSS