יום ד', ד’ בתמוז תשע”ז
התלמידים ימלאו בבית הספר - יחד עם המורות
קרא עוד...
תוצרי מצעד הספרים תשע"ז
במסגרת מצעד הספרים יצרו תלמידי ביה"ס משחקים, סיפורים ומגוון מקסים ומושקע של תוצרים בעקבות קריאת ספר. התוצרים המקסימים מוצגים בתערוכה בבית הספר. אתם מוזמנים לצפות בתהליך בחירת הספרים ובתוצרים במצגת המצורפת.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 16
בבית הספר ציינו, בטקסים מכובדים ומרגשים, את יום הזכרון לשואה ולגבורה ואת יום הזכרון לחללי מערכות ישראל ונפגעי פעולות האיבה. בטקסים השתתפו תלמידי בית הספר, צוות המורים וההנהלה והורי תלמידים.
קרא עוד...
הכנת משלוחי מנות - פעילות תלמידי כיתות ה-ו
״משלוח מנות איש לרעהו ומתנות לאביונים...״ (מגילת אסתר)בחודש אדר מקבל נושא הנתינה ערך מוסף, שכן, הוא מייצג את החודש מתוך ערכי מפתח הל״ב. והעשייה סביב הנושא מורגשת בפעילויות שונות בבית הספר. שכבות ה׳-ו׳ למדו על סוגים שונים של נתינה ועל הסיפוק הרב הטומן בחובה. מתוך למידה זו הילדים הציעו לתרום למען ילדים אחרים בסביבתם. הילדים הציעו להכין משלוחי מנות לבית החולים "הצל ליבו של ילד״ הנמצא בסביבת בית הספר. כל ילד הביא חטיפים וממתקים וביחד ארזו משלוחי מנות צבעוניים וחגיגיים והוסיפו ברכות ואיחולים להחלמה מהירה.הילדים התקבלו בזרועות פתוחות בבית החולים, קיבלו הסבר, שוחחו עם מנהלת המקום והילדים ובעיקר חוו תחושת סיפוק אדירה והבינו נתינה מהי....
לצפייה בתמונות נוספות
תגובות: 0   צפיות: 54
לפניכם לוח המבחנים למחצית ב'. בהצלחה לכולם! ! !
קרא עוד...
"מצעד הספרים לילדים ולנוער" תשע"זע"ש מרים רות "והרי אתם יודעים כחם של ספרים טובים, לעולם אין יוצאים מהם ריקם. כל ספר שפותחים מוצאים בו מה שלא מצאו בו קודם..."(מתוך שירה, מאת ש"י עגנון)
קרא עוד...
תלמידים יקרים, לפניכם רשימת הסדנאות שיתקיימו בימי שישי במסגרת "שישי שלי". קראו בעיון כל אחת מהאפשרויות השונות המוצעות ובחרו ב-3 סדנאות שהכי מעניינות אתכם. מתוך בחירתכם, תשובצו לשתי סדנאות - סדנה אחת בכל מחצית (נשתדל לשבץ על פי בחירתכם). שימו לב, ניתן לבחור עד יום שני ה-24.10.16. תלמידים שלא יבחרו באף סדנה, ישובצו לפי שיקול דעתנו.
קרא עוד...
הורים יקרים, בסיומה של השנה, נשמח אם תענו על השאלון המצורף על מנת להסיק מסקנות בנוגע לחוגי קרן קרב שהילדים השתתפו בהם השנה. תודה על שיתוף הפעולה,צוות בית הספר
קרא עוד...
הורים יקרים, ברוכים הבאים אל עולם של חדשנות וטכנולוגיה!
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
לא רק שיעורי אנגלית: הוכח כי קריאת ספרים היא הפתרון לידיעת השפה.
מדענים חקרו וגילו כי קריאת ספרים בשפה האנגלית משפרתמשמעותית את אוצר המילים של התלמיד ומעניקה לו יתרונותרבים על פני תלמידים שלא קוראים ספרים.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 12
לתת מחמאה למאמץ של הילד ולא לכישרון שלו. פרופ' קרול דווק מאוניברסיטת סטנפורד מציעה תשובה מדוע דווקא הילדים החכמים ביותר, אלה שבעשירון הראשון של האינטליגנציה בכיתתם, נוטים לזלזל ביכולותיהם. הם נבוכים כששואלים אותם על הצלחתם, נמנעים מתחומים שאינם מצטיינים בהם.
קרא עוד...
מעורבות חברתית
קרא עוד...
שיתוף והשתתפות
קרא עוד...
במסגרת שבוע תרגיל ״למידה מרחוק״ בחירום, תוכלו לצפות בשידורים חיים בנושאים שונים, כמו: ספורט, בריאות, גלישה בטוחה, משחוק (Gamification), יזמות, תרבות, חברה וענייני היום.
קרא עוד...
תרגיל התגוננות ארצי במוסדות החינוך יערך בחודש פברואר 2017. כחלק מהיערכות לשעת חירום יתקיים תרגיל "למידה מרחוק", במהלכו יפעלו התלמידים מבית הספר או מהבית החל מתום יום הלימודים ועד השעה 22:00 באותו היום. תרגיל "למידה מרחוק" יופעל החל מיום ראשון 12 בפברואר2017 ט"ז בשבט תשע"ז ועד 16 בפברואר 2017 ,כ' בשבט תשע"ז. השימוש בסביבה מקוונת בכלל ולמידה מרחוק בפרט בשגרה כמו גם בחירום, מהווים תחליף נוסף למסגרת הפעילות הלימודית, כאשר התלמידים ו/או המורים אינם יכולים להגיע פיסית לבית הספר.
קרא עוד...
למידה בזמן חירום
גלישה בטוחה באתר משרד החינוך
עלון להורים בנושא גלישה בטוחה
לוח שעות וצלצולים בית ספרי
מרחבי כיתות
מהמתרחש בבית ספרנו
הורים
מפתח הלב
מקצועות לימוד
גלישה בטוחה
מערכת שיעורים וצלצולים
בית ספר מנגן
למידה בשעת חירום


יצירת קשר


Powered by 022.co.ilכניסה למשתמש רשום | תנאי שימוש | הקם אתר חינם | | RSS