יום ש', א’ בניסן תשע”ח
ביום שני 2.10.17 התקיים טקס חגי תשרי.בטקס הופיעו תלמידי כיתות ב' הנרגשים.הטקס היה מרגש ומתוק כדבש! חג שמח לכולם!
לצפייה בתמונות נוספות
שישי שלי - בחירת סדנה - מחצית ב'
תלמידים יקרים, לפניכם רשימת הסדנאות שיתקיימו בימי שישי במסגרת "שישי שלי". מצורף קובץ ובו פירוט הסדנאות ומידע על כל אחת מהן. קראו בעיון כל אחת מהאפשרויות השונות המוצעות ובחרו בטופס שלמטה, 2 סדנאות שהכי מעניינות אתכם. מתוך בחירתכם, תשובצו לאחת מתוך הסדנאות שבחרתם.
קרא עוד...
תגובות: 164   צפיות: 1306
לא רק שיעורי אנגלית: הוכח כי קריאת ספרים היא הפתרון לידיעת השפה.
מדענים חקרו וגילו כי קריאת ספרים בשפה האנגלית משפרתמשמעותית את אוצר המילים של התלמיד ומעניקה לו יתרונותרבים על פני תלמידים שלא קוראים ספרים.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 24
לתת מחמאה למאמץ של הילד ולא לכישרון שלו. פרופ' קרול דווק מאוניברסיטת סטנפורד מציעה תשובה מדוע דווקא הילדים החכמים ביותר, אלה שבעשירון הראשון של האינטליגנציה בכיתתם, נוטים לזלזל ביכולותיהם. הם נבוכים כששואלים אותם על הצלחתם, נמנעים מתחומים שאינם מצטיינים בהם.
קרא עוד...
מעורבות חברתית
קרא עוד...
שיתוף והשתתפות
קרא עוד...
המתן. בטעינה...
למידה בחירום שכבת ב
המתן. בטעינה...
במסגרת שבוע תרגיל ״למידה מרחוק״ בחירום, תוכלו לצפות בשידורים חיים בנושאים שונים, כמו: ספורט, בריאות, גלישה בטוחה, משחוק (Gamification), יזמות, תרבות, חברה וענייני היום.
קרא עוד...
המידע על למידה מרחוק בשעת חירום נועד לאפשר הפעלת שגרת לימודים מרחוק בשעת חירום - מצב שבו נמנע מהלומדים להגיע לבית הספר לתקופת זמן שיכולה להימשך כמה ימים עד כמה שבועות.המעבר משגרה למצב של למידה מרחוק בשעת חירום מצריך היערכות מערכתית נרחבת כדי לאפשר לתלמידים מכל הארץ המשך שגרת למידה מרחוק.
קרא עוד...
למידה בזמן חירום
תלמידים יקרים,כהמשך ישיר לשבוע הגלישה הבטוחה ולקראת שבוע הלמידה מרחוק בחירום, עליכם להוריד את הקובץ המצורף, למלא את השאלות המופיעות בו ולשלוח אותו למחנכות הכיתה - דרך המרחב הכיתתי.
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
גלישה בטוחה באתר משרד החינוך
עלון להורים בנושא גלישה בטוחה
לוח שעות וצלצולים בית ספרי
למידה בחירום
המתן. בטעינה...
מהמתרחש בבית ספרנו
מרחבי כיתות
הורים
מפתח הלב
מקצועות לימוד
גלישה בטוחה
מערכת שיעורים וצלצולים
בית ספר מנגן
שישי שלי
למידה בשעת חירום