יום ג', כד’ בכסלו תשע”ח
שישי שלי - בחירת סדנה
תלמידים יקרים, לפניכם רשימת הסדנאות שיתקיימו בימי שישי במסגרת "שישי שלי". לפניכם קובץ ובו פירוט הסדנאות ומידע על כל אחת מהן. קראו בעיון כל אחת מהאפשרויות השונות המוצעות ובחרו בטופס שלמטה, 2 סדנאות שהכי מעניינות אתכם. מתוך בחירתכם, תשובצו לסדנה אחת למחצית זו בלבד (במחצית הבאה - תתקיים הצבעה נוספת).
קרא עוד...
תגובות: 188   צפיות: 761
ביום שני 2.10.17 התקיים טקס חגי תשרי.בטקס הופיעו תלמידי כיתות ב' הנרגשים.הטקס היה מרגש ומתוק כדבש! חג שמח לכולם!
לצפייה בתמונות נוספות
לא רק שיעורי אנגלית: הוכח כי קריאת ספרים היא הפתרון לידיעת השפה.
מדענים חקרו וגילו כי קריאת ספרים בשפה האנגלית משפרתמשמעותית את אוצר המילים של התלמיד ומעניקה לו יתרונותרבים על פני תלמידים שלא קוראים ספרים.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 21
לתת מחמאה למאמץ של הילד ולא לכישרון שלו. פרופ' קרול דווק מאוניברסיטת סטנפורד מציעה תשובה מדוע דווקא הילדים החכמים ביותר, אלה שבעשירון הראשון של האינטליגנציה בכיתתם, נוטים לזלזל ביכולותיהם. הם נבוכים כששואלים אותם על הצלחתם, נמנעים מתחומים שאינם מצטיינים בהם.
קרא עוד...
מעורבות חברתית
קרא עוד...
שיתוף והשתתפות
קרא עוד...
במסגרת שבוע תרגיל ״למידה מרחוק״ בחירום, תוכלו לצפות בשידורים חיים בנושאים שונים, כמו: ספורט, בריאות, גלישה בטוחה, משחוק (Gamification), יזמות, תרבות, חברה וענייני היום.
קרא עוד...
תרגיל התגוננות ארצי במוסדות החינוך יערך בחודש פברואר 2017. כחלק מהיערכות לשעת חירום יתקיים תרגיל "למידה מרחוק", במהלכו יפעלו התלמידים מבית הספר או מהבית החל מתום יום הלימודים ועד השעה 22:00 באותו היום. תרגיל "למידה מרחוק" יופעל החל מיום ראשון 12 בפברואר2017 ט"ז בשבט תשע"ז ועד 16 בפברואר 2017 ,כ' בשבט תשע"ז. השימוש בסביבה מקוונת בכלל ולמידה מרחוק בפרט בשגרה כמו גם בחירום, מהווים תחליף נוסף למסגרת הפעילות הלימודית, כאשר התלמידים ו/או המורים אינם יכולים להגיע פיסית לבית הספר.
קרא עוד...
למידה בזמן חירום
גלישה בטוחה באתר משרד החינוך
עלון להורים בנושא גלישה בטוחה
לוח שעות וצלצולים בית ספרי
מהמתרחש בבית ספרנו
מרחבי כיתות
הורים
מפתח הלב
מקצועות לימוד
גלישה בטוחה
מערכת שיעורים וצלצולים
בית ספר מנגן
שישי שלי
למידה בשעת חירום